Založ si blog

Blog Najnovšie články

Neznášam zadubených proliferov

Ľudia dennodenne páchajú samovraždy. Je množstvo ľudí, ktorí sú chudobní, chorí, alebo z nejakého dôvodu považujú svoju situáciu za neriešiteľnú. Mnohí viac »

Juraj Paškuliak, 2. október 2022

Analýzy Ruska o tretej fáze vojny na Ukrajine. Príde do úvahy aj štvrtá fáza ????

Denník Jerusalem Post v sekcii medzinárodných udalostí uverejnil 1.10.2022 pomerne perfektnú a podrobnú analýzu Rusko-Ukrajinskej vojny, s tým že Rusko vstupuje viac »

rusty, 2. október 2022

Ako dobre. . .

pizurny2, 2. október 2022

NATO – nebezpečný tanec s medveďom!

Poľské námorníctvo a špeciálne jednotky vykonali v pondelok večer vojenskú operáciu, pri ktorej odpálili muníciu a urobili diery do plynovodov Nord Stream I a Nord viac »

pskakal2, 2. október 2022

V Tieni Gaštana

Gaštany biele sviece zažli Vianoce vniesli do mája Za svetla svietia, svietia v daždi Aj keď ich vánok hompáľa . Odeje strom sa do zelene Vesna ho kvetmi prizdobí viac »

Drahoslav Mika, 2. október 2022

Nešťastie – synonymum pre dnešný svet

Nedávny článok globálnej analytickej a poradenskej spoločnosti Gallup odhalil, že pocit nešťastia na celom svete narastá. Podľa článku je situácia „znepokojujúca, viac »

Michael Laitman, 2. október 2022

Dalasair 5. – Cesta Delftie. . .

Život nás vedie rôznymi cestami. Učí nás chápať podstatu vecí a dívať sa na ne z rôznych uhlov pohľadu. Jeho metódy sú niekedy tvrdo efektívne, zasiahnu nás viac »

elenaistvanova, 1. október 2022

Čo povedal Putin?

Predvčerom náš drahý gosudár, Vladimír Vladimírovič Putin, oznámil pripojenie ďalších území k veľkej Sovietskej ríši. Čo obsahoval jeho prejav a aké sú viac »

sidorjak, 1. október 2022

Žijeme kritické časy!

Diabol už cíti že koniec blízko je Tak skúša čo môže umlčať nás chce Ale Boh svoj ľud chráni a vedie Istotne vieme že Kristus skoro príde (zo zbierky Môj viac »

basnik, 1. október 2022

Ticho

V rohu miestnosti kreslo. Farba červená, nič moderné, práve naopak, aj poťah je už zodratý. Zašlá sláva napadne človeku pri pohľade naň. Ale ona, je taká viac »

Darina Matichová, 1. október 2022

Matovič sa opäť pustil do novinára – šéfredaktora Denníka N

Som rada, že špecifikoval, že nejde o všetkých novinárov, ale o progresívnych kvôli ktorým dramaticky klesla dôvera Slovákov v médiá. Matovič 1.10.: "Neuplynul viac »

malinova, 1. október 2022

Aby Vás nič nezaskočilo – Buďte sebestačný!

Multifunkčné autonómne solárne LED dynamo s kľukou, powerbankou, rádiom svetlom a SOS signálom! Mimoriadne miesto medzi týmito rôznymi špeciálnymi prostriedkami viac »

hudak, KOMERČNÝ BLOG, 1. október 2022

Slovenskí pytliaci sa netrápia tým, že mäso nehorázne zdraželo!

A všetci vieme, že to bude ešte horšie. Poslanci v NR a ministri sa 3 dni hádajú pri odvolávaní Matoviča a už iba slepý človek nevidí tú skutočnosť, že ten viac »

kormidlo, 1. október 2022

Dráteníci to zaplatia 2

Ako som písal v prvej časti a všetci to isto vieme, členstvo v ríši západu nám prináša veľa ekonomického profitu či blahobytu (aj keď nie je blahobyt ako blahobyt). viac »

rockiy, 1. október 2022

Ospravedlnenie donbasskému a luhanskému ľudu

Ja, „občan“ kolektívneho „demokratického“ západu sa Tebe, človek-milión z Donbasu a Luhanska musím s hlbokou pokorou, rešpektom a úctou ospravedlniť. V viac »

peter4, 1. október 2022

Môj názor je, že dokumenty o ľudských právach si vyžadujú aktualizáciu.

Podľa ľudsko právnych dokumentov máme dnes určité ľudské práva. Ale jedno z tých najzákladnejších ľudských práv v týchto dokumentoch chýba a tým je “Právo viac »

Zora Macko, 1. október 2022

Stôl s jamkou

Prší a tak je najlepšie zostať v drevenici a robiť niečo pri teplom šporhelte. Je čas konečne sa pustiť do nie príliš pútavej ale nutnej práce. Do lúskania viac »

dedic, 1. október 2022

Návrat

"Blaženka, čo tu robíš?" začuje žena , čakajúca pri lekárni v poliklinike na sanitku.Cíti sa trápne. Tá, ktorá sa pýta, je Rasťova mama Andrea. Kto je , lepšie viac »

nezabudka, 1. október 2022

Hm, hm 3.

Za svoje danosti či vlastnosti nie sme plne zodpovední. Na vine je naša genetická výbava, dedičstvo po všetkých našich predkoch. Zápis v skrutkovici DNA nepustí. viac »

olitat, 1. október 2022

Ako sa zbaviť Igora Matoviča…

Jedno mu musíme uznať. Je to majster svojho remesla. Remesla konšpirácie, manipulácie, intrigánstva, sebavyviňovania a sebastrednosti. Je to skrátka obchodná značka viac »

Martin Štunda, 1. október 2022

Washington Post: Sme dva či tri kroky od jadrovej vojny

Washington Post: Sme dva či tri kroky od jadrovej vojny

01.10.2022 14:00

Rusko kradne ukrajinské územie a ešte sa aj vyhráža atómovou vojnou.

Rusko nemá informácie, že západné tajné služby môžu za sabotáž Nord Streamu

Rusko nemá informácie, že západné tajné služby môžu za sabotáž Nord Streamu

01.10.2022 09:00

Rusi však tvrdia, že predtým sa tajné služby západných krajín zaoberali "výbuchmi plynovodov".

Pellegrini: Fico chce cielene poškodiť Hlas a zneistiť našich voličov

Pellegrini: Fico chce cielene poškodiť Hlas a zneistiť našich voličov

01.10.2022 17:55

Na videopozdrav od Roberta Fica, ktorý mu adresoval pred straníckym snemom a opäť poukázal na možnú spoluprácu Hlasu s liberálmi, reagoval Peter Pellegrini odmietavo.

Heger: Odvolanie Matoviča by sa vôbec nemalo konať

Heger: Odvolanie Matoviča by sa vôbec nemalo konať

01.10.2022 15:33

Parlament by sa mal podľa slov premiéra najskôr sústrediť na riešenie skutočných problémov Slovenska a až potom by mali prísť na rad politické bitky.