Založ si blog

Blog Najnovšie články

Matovič v. s. obyčajní ľudia.

Pokiaľ máte čisté svedomie, môžete čokoľvek. Tak bolo povedané na niekoľkých tlačovkách, ako súčasť defenzívnych odpovedí v otázke diplomovky p. premiéra. viac »

captivum, 27. september 2020

MUDr. P. Lipták: „Na Slovensku denne zomrie 140 ľudí z toho cca 110 na ...

MUDr. Lipták ďalej uvádza: "Namiesto toho aby sme riešili 5500 zbytočných úmrtí našich ľudí na onkologické a cievne ochorenia za pol roka, tak riešime chorobu, viac »

Milan Tréger, 27. september 2020

Medzi nami

A keď sa to skončí, bolí to. Vám zostanú otvorené rany, lebo ste si mysleli, že vás ten človek mal naozaj rád. Všeobecne platí, že keď si s niekým budujeme viac »

ajtu, 27. september 2020

Rúšky pod nosom.

Rúšková hystéria časti obyvateľstva naplno obnažila ich komunitu. Ukázala akí sú, keď sa musia osobne zapojiť do boja. Rúška totiž nie je kus handry, ale možná viac »

merit1, 27. september 2020

Jedna diskotéka v roku 1985 /z pripravovanej knihy DJ/

Stano Konečne som mohol legálne uvádzať diskotéky. Vedel som, že musím zlepšiť technické vybavenie. Kúpiť modernejšie svetlá, mať dobré výkonné repráky viac »

flebo, 27. september 2020

On môže?

Môže premiér krajiny používať voči občanom krajiny taký slovník ako používa? Nemôže! Akú slobodu on dal občanom tejto krajiny? Žiadnu. V roku 1989 mal koľko viac »

hamulya, 27. september 2020

Ako krysy?

Budeme ako laboratórne krysy? Von Layenová nám chce zaviesť jednotnú digitálnu identitu, Matovič nás zavrie v klietkach, pardon v našich bytoch, domoch. Von budeme viac »

nezavisla, 27. september 2020

Zatvorime i deti?

Vážený pán poslanec Dostál, podľa Vás by bolo potrebné zatvoriť aj deti? Predvčerom som bol na služobnej ceste v jednom slovenskom meste. Keď ma vodič prevážal viac »

eduard, 27. september 2020

Kult Vyššej Osobnosti alebo Baran, Matovič a Blaha

Dobrý deň priatelia. Pán Priemer sa znovu musel osobne vložiť do boja proti Covid-19, pretože vy tupé ovce ste si to pokazili a ochoreli ste. Čo ste slabí? Čo ste viac »

juar, 27. september 2020

Igor Vasilisovič Premúdry I. Trnavský karhajú nehodného doktoríka Igora B.

. Ja viem, Igor, že so zasadnutím do premiérskej stoličky si sa bleskurýchle, okamžite, vlastne skôr, ako si tam len sadol, až čas začal prúdiť smerom nazad, viac »

krkOSKAR bRÁNka, 27. september 2020

Igor Matovič v NR SR mydlil barana ! !!

Nevymýšľam si, presne toto zoofilstvo predviedol Igor Matovič v NR SR vo štvrtok 24.9.2020. Samozrejme, že si to nevšimla Zuzana Čaputová pri jej hodnotovom nastavení, viac »

ferro, 27. september 2020

Nová úprava práce z domu (home-office)

Kto zaplatí prácu z domu ako nový zlatý štandard? V Španielsku už schválili zákon o preplatení nákladov na zriadenie práce z domu kým na Slovensku sa táto debata viac »

eriks, 27. september 2020

List premiérovi

Milý pán premiér Matovič, pozerám TA3 a mám pocit, že žijeme dobu, kde človek pomaly nevie, či pojmy Áno a Nie nemajú rovnaký význam.Počujeme to každý deň viac »

katkakristova, 27. september 2020

Barkóczy! Dosť!

BREKOVSKÝ ČIERNY ŽREBEC (Miško Maťuka) Majiteľ pyšného Brekovského hradu Fero Barkóczy bol nie dobrý človek. Svojich poddaných tak žmýkal tvrdou robotou na viac »

pizurny2, 27. september 2020

Ostropestrec 25

Nepriama úmera: Čím viac peňazí, tým menej si za ne môžeme kúpiť. . Bruselskí vedátori navrhujú, aby štát, ktorému budú chýbať migranti, si ich smel doklonovať. viac »

Drahoslav Mika, 27. september 2020

Ohľadne potratových tabletiek

Súhlasím s Cigánikovou v tom, že ak žena z nejakého dôvodu potrebuje umelo prerušiť tehotenstvo, že je lepšie, keď je tento potrat urobený s čo najšetrnejším viac »

Zora Macko, 27. september 2020

Ovčania 9. – Uč sa, Igor. . .

Premiér kontroverzne s radostným úsmevom na tvári pred časom vyhlásil - a výdatne to bolo medializované - koľko ľudí naštval za jediný deň. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/560494-premierov-odkaz-svetu-nasr-som-kopu-ludi-taketo-dni-mam-rad/ viac »

elenaistvanova, 27. september 2020

Moderná rozprávka o Britskom impériu!

Podľa modernej legendy-rozprávky globálne Britské impérium zaniklo koncom 19. storočia, alebo aspoň na konci druhej svetovej vojny! A tak na jeho miesto prišli dve viac »

rozpravkar, 27. september 2020

Víťazstvo treba pripraviť!

Treba počítať so všetkými možnosťami. Jedna z nich je aj známe ,, dvakrát a dosť“, a preto to netreba podceňovať. Aj zakázané veci sa často objavujú a nikto viac »

volajte112, 27. september 2020

Kradne, alebo nekradne Ficov ESET?

Od 59 minúty relácie zistíte, akým korupčno-podvodným spôsobom získava ESET majetky. https://www.youtube.com/watch?v=ztqBAIhX_Tk Ten ESET, ktorý financoval aj prezidentskú viac »

stefanharabin, 26. september 2020

Bukovský reaguje na Matoviča: Očierňuje, dehonestuje, zastrašuje

Bukovský reaguje na Matoviča: Očierňuje, dehonestuje, zastrašuje

27.09.2020 08:25

Igor Matovič označil Dr. Igora Bukovského za blázna a konšpirátora. Bukovský žiada ospravedlnenie a hrozí právnymi krokmi.

Zavírená sobota - 478 nakazených. Matovič: Rútime sa v rozbehnutom vlaku, zachráňte sa

Zavírená sobota - 478 nakazených. Matovič: Rútime sa v rozbehnutom vlaku, zachráňte sa

27.09.2020 08:05

V sobotu bolo 478 pozitívnych testov na koronavírus. Matovič burcuje na sociálnej sieti - nečakajte na "príkazy zvrchu", prísne sa chráňte.

Najprv núkal 60–tisíc, pred policajtmi plakal

Najprv núkal 60–tisíc, pred policajtmi plakal

27.09.2020 07:00

Hrdina na slovenský spôsob. Úplatkami sa chcel dostať k státisícom eur, keď ho však polícia odhalila, zmäkol.

NÁZOR: Keď sa snažíš starať o ovečky - a on ti niekto mydlí barana

NÁZOR: Keď sa snažíš starať o ovečky - a on ti niekto mydlí barana

27.09.2020 15:20

Predstavte si, že ste pastier, ktorý sa starostlivo stará o svoje stádo ovečiek. Len trochu poľavíte - a už vám niekto mydlí barana. No nenahnevalo by vás to?