Založ si blog

Blog Najnovšie články

Je František antipápež ? časť II Migrácia

Ďalšia téma v ktorej sa pápež František častokrát zhodne s globalistickou elitou a mainstremom je podpora migrácie. K základným pilierom kresťanstva patrí milosrdenstvo viac »

dominik6000, 30. november 2020

Ako povedať slušne chruňo?

Včera pri počúvaní najlepšieho absolventa práva, ktorý pochádza z Oravy a momentálne sedí v parlamente na poste podpredsedu som prosto žasol nad jeho argumentáciou viac »

hamulya, 30. november 2020

Schizofrénia Igora Matoviča je zjavná! Pre SR a našu spoločnosť, je to veľmi ...

Na úvod zadefinujem diagnózu schizofrénie. Stručne – „Schizofrénia – je psychiatrická diagnóza označujúca často chronickú duševnú chorobu, rôzne ovplyvňujúce viac »

ferro, 30. november 2020

Prečo deti nechcú chodiť do školy a pohŕdajú učiteľmi?

Ak máte dieťa, zrejme ste si tiež prežili nasledujúci príbeh. Budúci prváčik plný očakávania, radosti a túžby na túto významnú životnú udalosť nastupuje viac »

Vladimir Böhm, 30. november 2020

Papalášizmus nie je najväčším problémom nášho štátu. ..

Aj keď sa to tak v dnešných dňoch zdá. Správanie sa politikov je len demonštráciou arogancie moci. Demonštráciou moci napríklad aj človeka, ktorý prednedávnom viac »

devana, 30. november 2020

Mladý hrdina

Investigatívnym novinárom sa podarilo získať výrok mladého hrdinu, ktorý konečne jednoduchým spôsobom zlikvidoval odpornú figúrku zeleného ALZÁKA: - Najlepšou viac »

pizurny2, 30. november 2020

Budíček

Nespite už, ľudia Zdravia Vám vinšujem Ľudia sa nebudia Odpoveď nečujem . Nechápu ospalí Ústa sú bezo slov Pohľad sa zakalí Seno je pre oslov . Z prameňa Života viac »

Drahoslav Mika, 30. november 2020

Po krk v špine pokrytectva

Zlodeja môžete zatvoriť do väzenia.Avšak obete nezodpovedného konania samozvaného mesiáša - neoživíte. Politika vulgárnosti a arogancie môže fungovať.Vždy viac »

cudzinec, 30. november 2020

Sama som sa odsudila…..cast druha

Dnes zacnem tym ze odpoviem jednemu panovi ktory okomentoval moj blog asi v tom zmysle ze "to nie je o tom ze som sa odsudila ale ze veri ze dokazem chapat veci v sirsich viac »

viva54, 30. november 2020

Bill Gates – bude obvinený Zo Zrady?

Gates, mimochodom, doposiaľ dosiahol to, čo chcel, vyhlásenou Bidenovou 'výhrou'. Miliardársky eugenik rýchlo oslávil výsledky, o ktorých už informujú médiá, viac »

pskakal2, 30. november 2020

Protesty pokračujú proti vládam, čiže proti zločineckému kapitalizmu

Vo viacerých štátoch permanentne pokračujú protesty nielen na Slovensku ale najmä v ďalších kapitalistických štátoch ako´je Nemecko, Španielsko, Grécko a posledne viac »

miramar, 29. november 2020

A vraj že kukali na ostrý duel!

Ó aká úľava, že som dnes nesledoval v televízii duel Robert verzus Véronique (duel je súboj alebo zápas, boj 2 protivníkov so zbraňami podľa dohovoreného aj času viac »

matthew1801, 29. november 2020

Kde to smrdí korupciou , sú média prítomné neskôr, ako je prítomná verejná mienka

Ing. Ladislav Remenec a jeho problém s rodinou , by niekedy v minulosti bol na prvom mieste. Lebo morálka a rodina sa naozaj riešila ako prvá , no dnes sa len o tom rozpráva, viac »

volajte112, 29. november 2020

Nie vždy sa dá krásy dotýkať!

Krása je pominuteľná. Tak to traduje medzi nami a mi tomu veríme. Nešpekulujeme o tomto význame, lebo to vidíme pred očami. Predsa len je v tom hlbšia myšlienka viac »

Monika Jendrálová, 29. november 2020

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár ...

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na viac »

gabo126, 29. november 2020

Premiér Sánchez a jeho vláda kooperujú so Sorosom. Darujú Španielsko Maroku?

Okydávači sa stale chodia„ucit“tu do mojej školy! Ich mozgom ale niet pomoci...Dole je: Orbán: Soros patrí k najkoruptnejším ľuďom sveta a ohrozuje Maďarsko viac »

romanbednar, 29. november 2020

Matovič je už len „smradľavá hnijúca politická zdochlina“

Matovič je bez šance, a predpokladám, že v roku 2021 bude určite odvolaný z postu predsedu vlády našej Slovenskej Republiky. Otázka je len či ho povalia vlastní viac »

jasneprakticky, 29. november 2020

Otvorený list kapitánovi lode- Igorovi

Milý pán Igor Matovič, kapitán lode Slovensko! S nesmiernou radosťou som si vypočula Vašu odpoveď na otázku: Keď príde na Slovensko očkovacia látka, dáte sa viac »

lilisun, 29. november 2020

Sila ženy

Včera som videla film o detstve Dolly Parton. To je druhý film, ktorý som s ňou videla. Prvý sa tuším volal "Oceľové magnolie". Obidva na mňa silne zapôsobili. viac »

nezavisla, 29. november 2020

Jankovská vysvetľovala Threemu, byt a auto

Jankovská vysvetľovala Threemu, byt a auto

30.11.2020 06:00

Aj piatková výpoveď bývalej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej na Národnej kriminálnej agentúre v Nitre sa dostala von. O čom v nej hovorila?

Voľby by v novembri vyhral Hlas-SD s 19,1 percenta, nasleduje OĽANO

Voľby by v novembri vyhral Hlas-SD s 19,1 percenta, nasleduje OĽANO

29.11.2020 13:27

Zo súčasnej vládnej koalície by podľa prieskumu Focusu v parlamente boli len OĽaNO, SaS a Sme rodina s 59 hlasmi.

USA ponúkajú Slovensku 50 miliónov USD na nákup svojich zbraní

USA ponúkajú Slovensku 50 miliónov USD na nákup svojich zbraní

30.11.2020 06:12

Ponuka z USA je určená na nákup techniky, ktorá nahradí vybavenie bývalej Varšavskej zmluvy. Podmienkou je financovanie jedna k jednej.

Matovič: K voľbe šéfa prokuratúry by malo prísť až po dohode v koalícii

Matovič: K voľbe šéfa prokuratúry by malo prísť až po dohode v koalícii

29.11.2020 12:31

Prioritou podľa Remišovej je, aby sa strany dohodli čo najskôr.