Založ si blog

Blog Najnovšie články

Chcete to v gastre rozbehnúť naplno? Bez týchto nástrojov a doplnkov sa nezaobídete!

Podnikanie v gastro segmente patrí medzi tie najťažšie. Zladiť musíte desiatky procesov, ustrážiť si príjem surovín, zabezpečiť si dostatok pracovnej sily a viac »

blogger, KOMERČNÝ BLOG, 18. október 2021

Biologické hodiny tikajú a reforma samosprávy sladko spí

Dlhodobo ohlasovaná reforma regionálnej i komunálnej samosprávy mešká. V riešení problematiky okrem ústredných orgánov zaspali aj Únia miest Slovenska ale i Združenie viac »

Ladislav Falat, 18. október 2021

Na Slovensku zúri Covid segregácia! Jasný dôkaz!

Igor Matovič sa na svojom FB profile „vytešuje“ že Slováci budú denne počúvať 25% slovenskej muziky - https://www.facebook.com/igor.matovic.7/posts/10222843383605610 viac »

ferro, 18. október 2021

Nejde o vakcínu

Pandémia koronavírusu a očkovanie viedli k mnohým príbehom: napríklad o žene, ktorá nevedomky nakazila celú svoju rodinu a veľmi to ľutovala, ale ľudia, ktorých viac »

Michael Laitman, 18. október 2021

Kažimíra dobehla minulosť, ale nie pre Imreczeho bludy

Rozhľadenejším je dávno jasné, že sa tu k moci dostala politická zberba na čele s Psychopatovičom, ktorá nemá zábrany porušovať nielen všetko čo nasľubovali, viac »

gumurin, 18. október 2021

HDP v Číne za 3/4 roku narástlo o 9,8%.

HDP v Čínskej Ľudovej rep. za 3/4 tohto roku narástlo o 9,8% na hodnotu 82,31 tisíc miliard juanov, čo je 11 tisíc miliard euro. Pre porovnanie HDP Nemecka bolo minulý viac »

stan021, 18. október 2021

Sloboda svedomia je proti katolíckemu učeniu

Málo ľudí si to uvedomuje, ale sloboda svedomia je heréza, dosť prevelentne vštepovaná masám ľudí na Slovensku, ale aj všade vo svete. Na obrázku je apoštol sv. viac »

kristiankeller, 18. október 2021

Listy

Tichúčko listy opúšťajú stromy - Na zimu strom sa obnaží. Lozia mi sťaté stromy po svedomí. Smažia sa ľudia na pláži. . Padajú listy čoby vločky snehu - viac »

Drahoslav Mika, 18. október 2021

Noty jesene

JESENNÁ MELÓDIA Jeseň rozhojdala svoje srdce, leto posiela posledné žlté listy, hrá sa s nimi pochabo vo víre melodického vetra a ja kvôli týmto krásnym chvíľam viac »

pizurny2, 18. október 2021

Dodávatelia energie krachujú v DE a ČR!

Spoločnosť Otima Energie AG, dodávateľ energií v Brandenbursku, včera oznámila neschopnosť platiť svojim zákazníkom, aby vyhľadali iného dodavateľa. Zapojených viac »

jankratky, 18. október 2021

V dlaniach. ..

V dlaniach, mám malý kúsok bývalých životov a ticha smútku, čo ostal v duši zo stratených snov v nich... V dlaniach, držím nádej väčšiu ako naše viac »

devana, 17. október 2021

Vieme uplatniť výraz ,,HOUSE NEGRO“ v našej spoločnosti?

Vedeli ste, že medzi černošskými obyvateľmi v USA existuje výraz House Negro (domáci negri)? Je to veľmi zaujímavý výraz, môžeme ho uplatniť aj v našej spoločnosti? viac »

Juraj Tušš, 17. október 2021

XXI.

Zo dňa na deň, za chvost chytám nádej a plazím sa šprintom, zo dna na dno mám príbeh, mám dej a ty bývaš pri tom… Nevstúpim do rieky, ak som v nej už raz stál, viac »

lodomerius, 17. október 2021

Bojujme za! Nie proti. Odkaz pre liberálov a venovanie človeku s veľkým Č.

Žijeme v zlých časoch. V časoch, ktoré vyvrcholili do zdanlivého víťazstva globalistov a ich prisluhovačov. Zámerne píšem zdanlivého, pretože už dnes je nad viac »

bLACKsWAN, 17. október 2021

Nedeľný politický obed alebo ako to je s tým svetlom

Týždeň spočíval v tom, že som zistil desivú vec. Keď prišli na scénu kedysi SAS a pán Sulík, tak som sa čudoval, čo sú to za čudá. A pán Sulík poslednú viac »

pistikpistik, 17. október 2021

Rozmýšľam

Ak je pravda, čo hovorí kormidlo, že testy nevedia rozlíšiť kovid a chrípku, tak potom je tu možnosť, že minulý rok ľudia umierali na silnejšiu chrípku, ktorá viac »

nezavisla, 17. október 2021

Dnešná doba v nás prebúdza všetko škodlivé, aby sme to odstránili

Dnešná doba je náročná a je náročná z určitého dôvodu. Vplyvom čoraz bližšieho Božieho vyžarovania sa totiž zhmotňujú všetky naše činy, úmysly, teda viac »

Daniel, 17. október 2021

2 VeľkéZáhady: 1. Dosiaľ nevyriešená záhada vývoja života na Zemi v jeho ...

(Dole: 2, Objavená najstaršia kožená topánka na svete je zarážajúco moderná)...Veda dodnes nevie vysvetliť obrovskú evolučnú záhadu, aká sa odohrala na našej viac »

romanbednar, 17. október 2021

Komentované udalosti týždňa trochu inak

Nebudem prechádzať všetky udalosti, iba tie, čo ma zaujali. Toto je fikcia a úvaha trochu netradičným spôsobom. Autor netvrdí, že je to tak, ale ani že to nie je viac »

Maro, 17. október 2021

Takže za to, že ľudia budú zbytočne zomierať, za to môže Fico a Pellegrini.

Toto tvrdí expremiér a aktuálne minister financií Igor Matovič „celá opozícia si postavila úspech svojej politiky na tom, že svojich voličov posielajú na smrť“. viac »

kormidlo, 17. október 2021

Fico na proteste: Prezidentka musí skončiť funkciu hovorkyne vládnej koalície

Fico na proteste: Prezidentka musí skončiť funkciu hovorkyne vládnej koalície

17.10.2021 17:30

Predstavitelia strany Smer hovorili najmä o zdražovaní cien energií, deštrukcii sociálneho i právneho štátu a o potrebe predčasných volieb.

Matovič: Pandémia? Je to v rukách Božích

Matovič: Pandémia? Je to v rukách Božích

17.10.2021 12:30

Expremiér a aktuálne minister financií predpovedá, že ľudia budú okolo Vianoc zbytočne zomierať.

Požiar v ružomberskej vojenskej nemocnici je pod kontrolou, pacientov evakuovali

Požiar v ružomberskej vojenskej nemocnici je pod kontrolou, pacientov evakuovali

17.10.2021 11:58

Nikto z pacientov ani personálu nebol ohrozený na živote, všetci sú v poriadku.